top of page

OTO ÇİLİNGİR HİZMETİ

Otomobil Anahtarı, Oto Çilingir


OTO ÇİLİNGİR  - KONTAK TAMİRİ - YEDEK ANAHTAR

Oto Çilingir, tarafımızca aracın içinde anahtarı unutan, kaybeden veya kırılan siz müşterilerimize verilen hizmettir. Oto çilingir ihtiyacı her insanın başına gelebilir.

Oto çilingir personelinin gelmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel oto çilingircilerimiz size yardımcı olacaktır. Zor durumunuzda hızlı ve güvenli oto çilingir hizmeti almış olursunuz. Oto çilingir hizmetini 7/24 veriyoruz.
Her aracın kapısının açılması için farklı yöntemler vardır. Oto çilingirler aracınıza göre sizler için en garantili ve güvenilir yolu tercih ederler. Oto çilingirciniz geldiğinde otonuza tekrar kavuşma heyecanınızı yaşarsınız.

 Arabanıza giremediğinizde ya da çalıştıramadığınızda sizlere hızlı ve güvenilir hizmet vermek için en iyi oto çilingir ustaları telefonunuzu bekliyor!

 Oto çilingir hizmetini sizlere en kısa süre de vermek için motorlu çilingir servisimiz bulunmaktadır.Hizmet verdiğimiz bölgelerin hangi noktasında olursanız olun hiçbir mazeret üretmeksizin sizlere en kısa süre de ulaşıyoruz.Aracınızın başında mağdur durumda olduğunuzun farkında olup sizlere en hızlı oto çilingir hizmetini sunuyoruz.

 

Motorlu çilingir hizmetini aldığınız uzman ekibimiz dilerseniz sizinle adres bilgisi paylaşıp ustalık belgesini gösterebilmektedir.

 

 

KONTAK TAMİRİ

İstanbul Anadolu yakasında 7/24 saat hizmet ver ekibimiz ile Anahtarı kontakta kırılan veya anahtarı kaybolan araç sahiplerine yerinde hizmet vermekteyiz.

İmmobilizer çipli sisteme sahip araçlarda herhangi bir arıza olması durumunda immobilizer ikaz lambası alarm verecektir. Bu gibi durumlarda yetkili servisinize danışmanızda fayda vardır. Eski nesil kontak anahtarı arızaları, kontak sistemi değiştirilerek veya yeni anahtar yapılarak çözülür iken, modern immobilizer çipli anahtarlarda arızalar sizi, daha zorlu bir sürecin başlangıcına götürebilir.

Aracınızın kontağı arızalandı, anahtar dönmüyor veya az dönüyor, marş basmıyor, anahtar kontakta sıkıştı, anahtar kontaktı kırıldı, anahtar geri çıkmıyor gibi arızalarda iletişim sayfamızda ki numaralardan bize ulaşmanız durumunda yerinde veya dükkanımızda size en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Aracınızın kontağı arızalandı, anahtar dönmüyor veya az dönüyor, marş basmıyor, anahtar kontakta sıkıştı, anahtar kontaktı kırıldı, anahtar geri çıkmıyor gibi arızalarda bize ulaşmanız durumunda aracınızın bulunduğu yerde veya dükkanımızda size en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyarız.

Tüm Araçlarda geçerli olan aracın orjinal anahtar tipini tespit edip cnc elektronik laser kesim makinalarımızla aracın mekanik anahtarını işleme alıp okutup daha sonra aracınıza yapacağımız anahtarı işlenmek üzere cnc laser kesim makinamıza bağlıyoruz cnc makinanın özeliği aracın ilk orjinal anahtarı gibi hatasız fabrikasyon olarak çıkarmasıdır. Cnc işlemi bitirdikten sonra mekanik anahtarın üzerindeki çapaklar temizlenecek ve anahtar mekanik olarak çalışıp çalışmadığının testlerini yapıyoruz.

Tüm Oto Anahtarlarınızın türü yada aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun bizim için önem arz etmiyor çünkü her türlü anahtar tipine müdahale edebilecek ekip ve ekipmana,donanıma sahip insanlarla birlikte çalışmaktayız.


Oto Çilingir Hizmeti Nedir? Ne İşe Yarar?


Oto çilingir hizmeti, ustalık ve marifet gerektiren işlerden birisidir. Eski zamanlarda çilingir hizmeti daha zor bir biçimde el işiyle hallediyordu. Ama artık günümüzde aletler yardımıyla daha hızlı ve kaliteli bir biçimde çilingir hizmeti sunulmaktadır. Günümüz teknolojisi ile oto çilingir hizmeti de hızlı bir biçime verilmektedir. Artık bir çilingir ustası anahtarı kaybolmuş bir otomobilin kapısını sorunsuz ve hızlı bir biçimde açmaktadır. Bununla beraber bozulmuş kilitler de rahat bir biçimde onarılabilmektedir.

 

Bilindiği gibi oto çilingir olmak için önemli noktalar gerekmektedir. Bu noktalara uyulduğu takdirde alanında uzman bir biçimde hizmet sunulabilir. Firmamız da sizlere çilingir ağı sunmakta ve bozulan ya da anahtarı kaybolan otomobillerinizin kapısını hızlı ve güvenilir bir biçimde açma imkanı vermektedir.

 

Oto Çilingir Ne Hizmeti Sunar?

Oto çilingir otomobillerinizin bozulan kilitlerini değiştirir ya da anahtarı kaybolan kapılarını açar. Bununla beraber oto çilingirler şu hizmetleri sunmaktadır:

  • Kapı donanımı kurulumu

  • Kapı donanımı onarımı

  • Kapı donanımı değiştirme

  • Kilit kurulumu, onarımı ve değişimi

  • Tuşlu anahtarların onarımı, tuşların değişimi

  • Yüksek güvenlikli kilit hazırlama

  • Güvenlik kombinasyonları hazırlama

  • Anahtar sistemleri hazırlama

Oto çilingirler en küçük donanımdan en büyük donanıma kadar her türlü parçanın sorununu tespit etmekte ve onarımını yapmaktadır. Bununla beraber çilingirler, güvenlik ihtiyaçlarınızı da uygun fiyatlarla sağlamaktadır. Firmamız tarafından size sunulan çilingir ağında hızlı bir biçimde 7 gün 24 saat yanınızda olacak çilingirler bulunmaktadır. Çilingir çağır ekibimiz sayesinde müşterilerimize hızlı bir biçimde hizmet sunuyoruz. Uygun fiyatlarımız sayesinde bütçenizi zorlamıyor, otomobil kilidi konusunda yaşadığınız tüm sıkıntılara anında çözüm önerileri sunuyoruz. Uzman çilingir ekibi, oto çilingir hizmeti sunarken öncelikle sizlere tüm belgelerini gösteriyor. Tüm esnafımız odaya kayıtlı ve güvenilir firmalardan oluşuyor. Bu nedenle web sitemizden çilingir çağırırken herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Eğer sizler de otomobil kapısı konusunda çeşitli sıkıntıları yaşıyorsanız, web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. Sitemize giriş yapıp adresinizi girdikten sonra çilingir çağır butonuna basarak hızlı bir biçimde uygun fiyatla hizmet alacaksınız.

Oto Çilingir
Oto Çilingir, Anahtarı İçeride Unuttum
bottom of page