top of page

Hizmetlerimiz

Günlük hayatta birçoğumuzun başına birçok kez dışarı çıkarken evde unutulan anahtar vakası yaşanmıştır. Kapıda kalınan durumun üstüne birde çilingir bulmak eklenince durum karmaşık bir hal alabiliyor. Hizmette sınır tanımayan firmamız ihtiyacı olan herkese ulaşabilmektedir. Kapıda kalma gibi bir durum ile karşılaştığınız da günün hangi saatinde olursa olsun firmamızı rahatlıkla arayabilirsiniz. Haftanın yedi günü hizmet veren bir firmayız Çilingir hizmeti veren firmamız için önemli olan kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktır. Bize ulaşan müşterilerimizi fazla bekletmeden en iyisini sunmaktır hedefimiz. Gündüz ve gece ayrımı yapılmaksızın firmamıza ulaşmak çok kolay ve rahattır. Mümkün olduğunca hızlı ve güvenli lokasyon sağlanır.

pngwing.com (11).png
Ev Çilingir Hizmeti
 

Hepimizim başına anahtarlarımızı evde unutup dışarı çıkma hadisesi gelmiştir. Bu durumlarda çağıracağınız çilingirin işini iyi yapan, güvenli ve en doğru fiyatı size sunacak firma olması çok önemlidir. Aynı zamanda kapınıza herhangi bir zarar vermemesi gerekir.
Bize 7/24 olarak günün her saati ulaşabileceğiniz, çilingir hizmetini en hızlı ve en güvenilir şekilde alabileceğiniz firmalardan biriyiz.

pngwing.com (12).png
Oto Çilingir Hizmeti
 

Eğer, otomobilinizin kapısı açamıyorsanız, anahtarınızı kaybettiyseniz, unuttunuz veya bozulduysa vb. her türlü ihtiyacınızda arabanızın kapısını en kısa sürede hasar vermeden açıyoruz.

İstanbul içi 7 gün 24 saat profesyonel oto çilingir hizmeti vermekteyiz ve her marka model aracın kapısını açabiliyoruz.

pngwing.com (13).png
7/24  Acil Çilingir Servisi
 

Ev kapı çilingir çalışmayan kapı kilitlerini açar, anahtara ve kilide uygun olacak şekilde yapar, kilit onarım ve bakım ile kilit montajlarını gerçekleştirir. Bir anahtarın kopyasının yapılması için çilingire gideriz. Anahtarın yapımı sırasında çapak oluşursa çilingir bu çapakları temizler ve düzeltir. Anahtarın kodlanmasını gerçekleştirir ve örnek anahtar götürdüğünüzde chip kontrolünü gerçekleştirir. Maymuncuk hazırladıktan sonra kilit açılma işleminin tutanağını doldurduktan sonra kilidi açar.

pngwing.com (14).png
Nöbetçi Çilingir

Çelik kapı, tahta kapı, demir kapı, bahçe kapısı, oto kapısı, kilit değişmi, göbek değişmi. Hızli servis, zarar vermeden ve profesyonel çilingir servis hizmetleri.
7/24 ÇİLİNGİR HİZMETLERİ
Tecrübeli Teknik Ekip. Hasarsız Kapı Açımı.

Çelik Kapı Çilingir
 

Firmamız yılların birikimleri ile çelik kapı çilingir hizmetinde en güvenilir teknikler kullanarak hizmet verir. Kilidin göbeğine ve kapıya zarar vermeden açma işlemi yapılır. İstanbul çilingir firmamız çelik kapıları açma işlemi sırasında kapının hiçbir şekilde zarar görmemesi için titizlikle çalışmaktadır. Açma işlemi tamamlandıktan sonra kilit göbeği değişimi de yapılabilir. Bu tamamen ev sahibinin istediği kalmıştır.

bottom of page